Hakkımızda


Özvardar Şirketler Grubu, 1952 yılında Manisa’da kurulmuştur. İlk yıllarında perakende cam alım ve satım yapan şirketimiz, 1965 yılında “Türkiye Şişe Cam” fabrikalarının bayiliğini alarak hacmini büyütmüş, 2001 yılında Manisa Organize Sanayi Bölgesinde 20.000 metrekare arsa üzerine 16.000 metrekarelik kapalı alanda cam üretim tesisini faaliyete geçirmiştir, 2007 yılında, 7000 m2'lik üretim tesisi inşa ederekmobilya sektörüne "Vogues International" ve “Vogues Mutfak” markaları ile giriş yaparak, şuan ki konumuna gelmiştir.

Özvardar Şirketler Grubu, yüksek kalitede üretim gerçekleştirmekte olup, beyaz eşya, inşaat, mobilya, otomotiv ve enerji sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Dünya standartlarına uygun kalitesi, geniş ürün portföyü ve güçlü lojistik altyapısı ile dünya çapında her türlü cam ve mobilya ihtiyaç ve beklentileri karşılayabilecek şekilde hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden bu yana, sürekli olarak değişen teknolojiye uyum sağlayan, fikirleri gerçeğe dönüştürebilen, uzman kadro ile çalışarak gelişmeye devam eden Özvardar Şirketler Grubu, dünya standartlarında üretim ve hizmet vermenin gururunu taşımaktadır.

Sizlere verdiğimiz değer ve bizlere duyduğunuz güvenden güç alarak, yarım asrı aşkın başarılı bir geçmişin ardından, yepyeni projelerle yolumuza devam ediyoruz.

Kalite Politikamız


Özvardar Şirketler Grubu, kalite politikası doğrultusunda müşteri isteğine ve firma şartlarına uygun kalitede girdileri kullanarak; müşteri taleplerine en kısa sürede ve istenilen kalitede ürün sağlamaktadır. Çevreye ve topluma karşı saygı bilincini muhafaza ederek; sürekli gelişen teknolojiye uygun hareket etme bilinciyle değişen şartlara ve yeniliklere açık olarak kalite yönetim sistemini uygulamakta, iyileştirmekte ve etkinliği arttırmaktadır.